Dünya İş Prosesleri Kongresi 2016 Bakü / AZERBAYCAN

indir

DÜNYA İŞ PROSESLERİ KONGRESİ 2016

Türkiye ve Azerbaycan arasında köprü görevi görecek olan Azerbaycan Devlet Başkanlığı ve Türkiye’nin Azerbaycan Büyükelçiliği tarafından desteklenen bu kongreye tüm KOBİ’lerimiz davetlidir!

Kongrenin amacı; dünya genelinde firmaların ve kurumların en iyi sonuçlara ulaştığı başarılı iş modellerinin içerdiği proseslerin katılımcılarla paylaşılmasıdır. Bununla birlikte birçok uluslararası, yerel işletmelerin ve yeni girişim fikirlerinin işbirliği sağlayabileceği bir ortam yaratılması hedeflenmektedir.

60 + konuşmacı, 6 Zirve, 3 Zirve Salonu, 14 Workshop Odası, 4 Sosyal Etkinlik, 1000 m2’nin üzerinde fuar / sergi alanı

Neden Katılmalısınız?
Stabil ekonomileri fırsata çevirmek sloganıyla yola çıkılan bu kongrede, Azerbaycan – Türkiye arası iş yatırımları ile girişimcilik alanlarında iş ağı oluşturacak, istihdam artışı ve gelişen iş süreçlerinin kurgulanmasını sağlanacaktır.

Sponsor firmalar, Azerbaycan başta olmak üzere dünyadan birçok şirket / kamu kurumu ile tanışma ve işbirliği ortamı yakalayabileceği 14 farklı workshop odası kongre alanı içerisinde bulunmaktadır.

Organizasyon Websitesihttp://www.worldbpc.org

Konuşmacılar http://www.worldbpc.org/p/konusmacilar.html

Kongreye, KOSGEB Başkanı Recep BİÇER’in başkanlığındaki KOSGEB heyeti ve işletmelerimiz ile katılım sağlanması planlanmaktadır. Bu kapsamda, kongreye katılım sağlamak isteyen işletmelerin en geç 29 Ağustos 2016 tarihine kadar KOSGEB Müdürlüklerine başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi : KOSGEB Sinop Müdürlüğü – KOBİ Uzmanı Mustafa BAYRAK

mustafa.bayrak@kosgeb.gov.tr