Sinop’ta “Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) Eğitimi” Başlıyor!

KOSGEB Sinop Müdürlüğü ve Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) işbirliğinde 23-24 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek eğitim ile Sinop’taki KOBİ’lere yönelik “Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) Eğitimi” verilecektir.

Dünya değişiyor, pazar dinamikleri değişiyor, rekabet her gecen gün artıyor ve is yapis biçimleri yeniden sekilleniyor. Musteri odaklilik ise tum bu degisen sartlar altinda buyumenin en onemli şartı olarak öne çıkıyor.

İşletmelerin ve KOBİ’lerin Rekabet Edilebilirliği Programı (COSME) kapsamında Avrupa İşletmeler Ağı çerçevesinde gerçekleştirilecek 2 günlük eğitimde Bu egitimde, musteri iliskileri yonetiminin tarihten gunumuze gelisimi ve modelleri hakkinda hem teorik hem pratik bilgiler elde edeceksiniz. Potansiyel musteri iletisimi, mecvut musteri iliskisi, sikayet yonetimi, sadakat programlari gibi farkli konularda farkli endustrilerdeki sirketlerden orneklerle basarisi kanitlanmis ve yeni trend musteri iliskileri yonetimi orneklerini ogrenmeye firsat bulacaksiniz. Bu sayede, musteri sadakatiyle sonuclanacak musteri iliskilerinin sirketlerin en onemli rekabet avantajlarindan biri haline geldigi gunumuz sartlarinda bu konuda bilgi sahibi olmaniz amaclanmaktadir.

COSME-Avrupa İşletmeler Ağı (Enterprise Europe Network) projesi kapsamında düzenlenecek bu eğitim ile KOBİ’lerin; müşteri odaklı çalışması, rekabet güçlerinin geliştirilmesi ve müşteri portföyünü geliştirmesi  hedeflenmektedir.

KOSGEB Sinop Müdürlüğünde gerçekleştirilecek eğitim için son başvuru tarihi 19 Ekim 2018 Cuma günüdür. Eğitime katılmak isteyenlerin başvurularını KOSGEB Sinop Müdürlüğü veya KUZKA Sinop Yatırım Destek Ofisi’ne yapmaları gerekiyor.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

KOSGEB Sinop Müdürlüğü